Müükapartment
Modern Apartment with Loggia in Bordeaux
379 000 €
4622 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
82 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment features a spacious open-plan kitchen and living area. The property includes a 15 m² loggia with built-in storage and a private parking space, situated in the sought-after Cours de la Marne district.
Ehitusaasta2018
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus5 / 8
Energiaklass
77 kWh/m²/yrC
Class C — 77 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
14 kg CO²/m²/yrC
Class C — 14 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
10 kmHaridus

Modern Apartment with Loggia in Bordeaux
379 000 €
4622 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
SAFTI
Viide: 1611603
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 1. märts 2026 | 389 000 € | 4744 € / m² | Algne |
| 13. märts 2026 | 379 000 € | 4622 € / m² | -2.6% |