Müükapartment
Modern Apartment with Balcony in Hennebont
123 950 €
2883 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
43 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
6.5 m²
Terrass
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom apartment offers 43 m² of living space and includes a 6.5 m² balcony. The property is situated on the first floor of a secure residence near Parc de Kerbihan, with shared garden space and covered parking.
Ehitusaasta2013
SeisukordUus
OmandKaasomand
KüteGaas
Turvalisus24/7
Energiaklass
118 kWh/m²/yrC
Class C — 118 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
23 kg CO²/m²/yrC
Class C — 23 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
110 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalRand
9 kmKeskkond

balcony
Modern Apartment with Balcony in Hennebont
123 950 €
2883 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
eric mourin
SAFTI
Viide: 1603478
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 14. veebr 2026 | 135 000 € | 3140 € / m² | Algne |
| 9. mai 2026 | 123 950 € | 2883 € / m² | -8.2% |