Müükapartment
Modern Apartment with Balcony in Foggia
235 000 €
2611 €/m²
Viale Ignazio d'Addedda 13, Foggia
3
Toad kokku
1
Vannitoad
24/7
Turvalisus
90 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the first floor of a recently constructed building in the Macchia Gialla area of Foggia. The property features a 19 m² box auto with a mezzanine and electric gate, a perimetral balcony, and triple glazing with electric shutters and mosquito nets. It includes energy-saving innovations such as a floor heating and cooling system, a 3 kW photovo...
Ehitusaasta2020
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1 / 5
Asukoht
Viale Ignazio d'Addedda 13, Foggia
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1000 m15 minRaudteejaam
9 km23 minLennujaam
104 km4.5hHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
1,1 km18 minRaamatukogu
1,4 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
500 m8 minRestoran
600 m9 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
900 m14 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
900 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
31 km1.3hKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
1,8 km28 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.