Müükapartment
3-bedroom apartment in Saint-Gilles
450 000 €
4286 €/m²
Rue de Russie 1, 1060 Saint-Gilles
3
Magamistoad
2
Vannitoad
105 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
11 m²
Terrass
SeisukordHea
Korrus0 / 5
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
51 kWh/m²/yrB
Class B — 51 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue de Russie 1, 1060 Saint-Gilles
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
200 m4 minMetroopeatus
100 m2 minLennujaam
10 km26 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minAlgkool
800 m13 minKeskkool
600 m9 minÜlikool
1,3 km20 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
100 m2 minRestoran
0 m1 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
300 m5 minHaigla
500 m8 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
20 km53 minKeskkond
Raudtee
100 m1 minPhoto Tour

Asukoht
Rue de Russie 1, 1060 Saint-Gilles
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.