Müükhouse
Mid-Century House with Garden in La Chapelle-Voland
134 000 €
1473 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
91 m²
Elamispind
500 m²
Krunt
Ida
Suund
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom mid-century house features a 27 m² living room with a fireplace, a 10 m² terrace, and a 500 m² garden. The property is situated in La Chapelle-Voland, close to local amenities, and includes a convertible attic and two parking spaces.
Ehitusaasta1968
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
256 kWh/m²/yrE
Class E — 256 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
51 kg CO²/m²/yrE
Class E — 51 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
83 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
8 kmToidupood
LähedalRestoran
4 kmPank
8 kmTervishoid
Apteek
8 kmArst
5 kmHaigla
19 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
9 kmPhoto Tour

attic
Mid-Century House with Garden in La Chapelle-Voland
134 000 €
1473 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Angélique SORNAY
Capifrance
Viide: 340939246945
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.