Müükapartment
4-room apartment in IT
90 000 €
818 €/m²
4
Toad kokku
1
Vannitoad
110 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km14 minRaudteejaam
800 m12 minLennujaam
84 km3.6hHaridus
Lasteaed
1,3 km21 minÜlikool
24 km1.0hRaamatukogu
13 km33 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
100 m1 minRestoran
200 m3 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
900 m14 minHaigla
1,4 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
30 km1.3hKeskkond
Raudtee
700 m11 minPhoto Tour