Müükapartment
Mansard Apartment with Terrace in Cassinasco
38 000 €
487 €/m²
Piazza Caracco
3
Toad kokku
1
Vannitoad
78 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom mansard apartment is located on the top floor of a recently constructed building. The property features a bright interior with Velux windows and a terrace offering views of the surrounding area. It includes a functional kitchen, a living room, and a windowed bathroom with a bathtub.
Ehitusaasta2008
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus3 / 3
KüteGaas
Lisaomadused
Mägivaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Piazza Caracco
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
6 km15 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
51 km2.2hHaridus
Lasteaed
5 km13 minÜlikool
13 km34 minRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km9 minToidupood
4 km11 minRestoran
2,9 km8 minPank
3 km9 minTervishoid
Apteek
3 km9 minArst
10 km25 minHaigla
10 km26 minVeterinaaria
6 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
26 km1.1hKeskkond
Raudtee
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.