For Salehouse
4-room house in Cergy
€316,900
€2,881/m²
4
Total rooms
3
Bedrooms
1
Bathrooms
110 m²
Livable surface
300 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbyAirport
33 kmEducation
NearbyShopping center
4 kmBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
NearbyHospital
4 kmVeterinary
NearbyLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
NearbyEnvironment
Major road
NearbyRailway tracks
NearbyPhoto Tour