For Salehouse
7-room house in Locmalo
€258,500
€1,988/m²
7
Total rooms
130 m²
Livable surface
2000 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
7 kmTrain station
15 kmAirport
99 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
39 kmLibrary
NearbyShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
8 kmDoctor
NearbyHospital
NearbyVeterinary
NearbyLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
12 kmPhoto Tour