For Salehouse
5-room house in Le Castellet
€422,000
€4,178/m²
5
Total rooms
4
Bedrooms
101 m²
Livable surface
700 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
6 kmAirport
31 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
16 kmLibrary
NearbyShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
16 kmBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
NearbyHospital
8 kmVeterinary
NearbyLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
7 kmEnvironment