Müükhouse
Maison à construire à Allouville-Bellefosse (76190)
215 500 €
2134 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
101 m²
Elamispind
510 m²
Krunt
Kirjeldus
VENTE : maison de 5 pièces (101 m²) à Allouville-Bellefosse<br>À découvrir à Allouville-Bellefosse (76190) : maison neuve 5 pièces à vendre, 101 m² et 510 m² de terrain. Son intérieur offre quatre chambres, une cuisine et une salle de bains.<br>À proximité : gares (Foucart-Alvimare et Yvetot), École Primaire Nicolas Vanier, commerce, boulangerie et boucherie-charcuterie. Autoroutes A29 et A150 acc...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
104 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
32 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
23 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour