For Salehouse
5-room house in SPERACEDES
€2,600,000
€10,191/m²
5
Total rooms
5
Bedrooms
255.13 m²
Livable surface
1700 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
6 kmAirport
28 kmEducation
Kindergarten
6 kmPrimary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
14 kmLibrary
NearbyShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
22 kmBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
NearbyHospital
4 kmVeterinary
3 kmLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
5 kmPhoto Tour