Müükhouse
Maison à vendre à Saint-Paul-de-Jarrat, France
390 000 €
2826 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
138 m²
Elamispind
852 m²
Krunt
Kirjeldus
Maison QUARTIER DU TRIBUNAL Située sur le secteur recherché du Tribunal à Foix, découvrez cette agréable maison neuve de plain-pied offrant environ 138 m² habitables avec 4 chambres, implantée sur une belle parcelle de 850 m². AGENCE PYRENEES IMMOBILIER (API) - Nicolas DA SILVA - conseiller immobilier - 06 31 49 35 63 ou 05 34 09 38 70 - Plus d'informations sur www.pyrenees-immobilier.com (réf. 09...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
45 kWh/m²/yrA
Class A — 45 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1 kg CO²/m²/yrA
Class A — 1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
81 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
4 kmPank
7 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
9 kmKeskkond