For Salehouse
3-room house in Charleval
€220,500
€2,980/m²
3
Total rooms
74 m²
Livable surface
121 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
13 kmAirport
30 kmEducation
Kindergarten
5 kmPrimary school
NearbySecondary school
5 kmUniversity
8 kmLibrary
NearbyShopping & Services
Supermarket
5 kmGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyBank
5 kmHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
NearbyHospital
5 kmVeterinary
5 kmLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
9 kmEnvironment
Railway tracks
4 kmPhoto Tour