For Salehouse
3-room house in Rabastens-De-Bigorre
€138,240
€1,975/m²
3
Total rooms
70 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
18 kmAirport
45 kmEducation
Primary school
4 kmSecondary school
8 kmUniversity
19 kmLibrary
4 kmShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
8 kmBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
NearbyHospital
8 kmVeterinary
8 kmLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
4 kmPhoto Tour