For Salehouse
6-room house in Briare
€280,000
€1,400/m²
6
Total rooms
200 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbyAirport
123 kmEducation
Primary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
50 kmLibrary
7 kmShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
28 kmBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
NearbyHospital
10 kmVeterinary