For Salehouse
9-room house in Le Castellet
€720,000
€4,675/m²
9
Total rooms
3
Bedrooms
1
Bathrooms
154 m²
Livable surface
1013 m²
Land area
2
Parking Spots
Year built1998
ConditionNeeds repairs
OwnershipFull
Floors2
Energy Class
185 kWh/m²/yrD
Class D — 185 kWh/m²/yr
Greenhouse Gas (GHG)GHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Location
Approximate location
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
5 kmAirport
30 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
14 kmLibrary
NearbyShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
14 kmBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
NearbyHospital
8 kmVeterinary
NearbyLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
5 kmEnvironment
Major road
NearbyRailway tracks
5 kmPhoto Tour