For Salehouse
5-room house in Saint-Jean-D'angely
€143,000
€1,083/m²
5
Total rooms
132 m²
Livable surface
174 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbyAirport
56 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
42 kmLibrary
NearbyBeach
26 kmEnvironment