For Salehouse
7-room house in Montigny-Les-Cormeilles
€429,000
€3,575/m²
7
Total rooms
120 m²
Livable surface
372 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbySubway station
9 kmAirport
21 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
5 kmLibrary
NearbyBeach
4 kmEnvironment
Major road
NearbyRailway tracks
NearbyPhoto Tour