Müükhouse
Luxury Villa with Private Park in Sasso Marconi
980 000 €
1960 €/m²
5
Toad kokku
5
Magamistoad
3
Vannitoad
500 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-bedroom villa, located in the Colli district of Sasso Marconi, features three separate living units with a total of 10,000 m² of private, landscaped grounds. The property boasts panoramic views, a private garden, and eco-friendly installations. Each unit offers unique amenities, including a Jacuzzi and a spacious, light-filled attic space.
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
5 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
5 kmHaigla
3 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
3 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.