Müükhouse
Luxury Villa with Pool in Vezzano Ligure
1 500 000 €
3000 €/m²
10
Toad kokku
4
Magamistoad
5
Vannitoad
500 m²
Elamispind
12 000 m²
Krunt
12 000 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom villa is situated on a hillside with panoramic views near the centre of Vezzano Ligure. The property features a swimming pool, a large garden with an olive grove, and a private tiled driveway with an automatic gate. The interiors include fine finishes, walnut doors, and multiple verandas with large windows offering splendid views.
SeisukordHea
Korrust3
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
63 kmHaridus
Lasteaed
3 kmÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.