Müükhouse
Luxury Villa with Pool in Naujan-et-Postiac
997 000 €
1506 €/m²
19
Toad kokku
13
Magamistoad
662 m²
Elamispind
8972 m²
Krunt
8972 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This luxury villa comprises three interconnected houses with a total of 19 rooms, located in Naujan-et-Postiac. The property features a newly constructed 14 x 7 m pool, a landscaped 8,972 m² garden with mature trees, and various leisure areas. The estate offers potential for rental income and is situated in a secluded, verdant setting.
Ehitusaasta1920
Energiaklass
221 kWh/m²/yrD
Class D — 221 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
15 kmLennujaam
40 kmHaridus
Lasteaed
9 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
29 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
27 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
8 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
8 kmPhoto Tour

land plot

pool area

facade

facade

facade

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.