Müükhouse
Luxury Villa with Pool in Binibèquer Vell
1 200 000 €
4040 €/m²
4
Magamistoad
3
Vannitoad
297 m²
Elamispind
1144 m²
Krunt
Kirjeldus
This detached four-bedroom house, built in 2014, features a modern design with all spaces on one level. The property includes an independent annexe with an additional bedroom, a private pool, and a garden covering 1,144 m². It is equipped with air conditioning, radiators, and a sprinkler system, located near the sea and a bay.
Ehitusaasta2014
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
3 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
8 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.