Müükhouse
Luxury Villa with Pool in Andora, Liguria
2 500 000 €
4902 €/m²
5
Toad kokku
9
Magamistoad
3
Vannitoad
510 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This nine-bedroom villa, located in Via San Martino, Andora, features two residential units with private gardens and a swimming pool. The main house includes an open-plan kitchen, three bedrooms with two en suite bathrooms, and expansive terraces with sea views. The property also offers a nine-hole mini-golf course, a private garage, and a second residential unit with a private entrance.
Ehitusaasta1970
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
73 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
11 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.