Pildid puuduvad
Müükhouse
Luxury Villa with Garden in Rome
990 000 €
1800 €/m²
Via Mario Mencatelli, Roma
10
Toad kokku
5
Magamistoad
4
Vannitoad
550 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
400 m²
Aed
Kirjeldus
This five-bedroom, four-bathroom villa is located on Via Mario Mencatelli, Rome. The property spans four levels, featuring two double salons, an open-plan kitchen, and a private garden of approximately 400 m². Additional amenities include a private garage, three external parking spaces, and an elevator.
SeisukordVäga hea
Korrust4
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
4 km11 minMetroopeatus
2,5 km7 minLennujaam
11 km28 minHaridus
Lasteaed
800 m13 minKeskkool
13 km34 minÜlikool
4 km10 minRaamatukogu
1,7 km27 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
1,4 km22 minRestoran
1000 m15 minPank
1,6 km26 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
300 m5 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
1,7 km27 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
3 km9 minKeskkond
Suurem tee
200 m3 minRaudtee
2,9 km8 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.