Müükhouse
Luxury Villa with Garden in Parabiago
590 000 €
2360 €/m²
Via Piero Gobetti 38, Parabiago
6
Toad kokku
2
Magamistoad
3
Vannitoad
250 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This six-bedroom, three-bathroom villa features a spacious and modern living area with double exposure and large windows. The property includes a private garden, a pergola, and three covered parking spaces. Constructed in 2000, it has undergone significant energy efficiency renovations, including triple-glazed windows, photovoltaic systems, and smart home technology.
Ehitusaasta2000
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust3
Asukoht
Via Piero Gobetti 38, Parabiago
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
900 m14 minRaudteejaam
2,7 km7 minLennujaam
18 km46 minHaridus
Lasteaed
1,1 km17 minKeskkool
17 km43 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
1000 m16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km18 minToidupood
800 m13 minRestoran
600 m9 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
800 m12 minArst
1,8 km28 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
900 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
1,2 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.