Müükhouse
Luxury Villa with Garden in Monteriggioni
1 000 000 €
3333 €/m²
9
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
300 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom villa, under renovation, is located in Via Cassia Nord, Monteriggioni. The property features a private garden, two large garages, and the potential for a swimming pool. It includes a double living room, kitchen-dining room with terrace, and three bathrooms on the ground floor, with additional amenities on the lower floor.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
44 kmHaridus
Lasteaed
7 kmÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalArst
5 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
23 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

facade

facade

facade

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.