Müükhouse
Luxury House with Pool in Limonest
940 000 €
5802 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
162 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
120 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom house features two bathrooms and a spacious 70 m² open-plan living area. The property includes a 120 m² terrace, a heated saltwater pool, and a 20 m² independent annex. It is located in Limonest with nearby amenities and offers features such as radiant heating, a security system, and a fireplace.
Ehitusaasta2013
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
6 kmLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

pool area
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.