Müükhouse
Luxury House with Garden in Assas
415 000 €
391 €/m²
1
Toad kokku
1062 m²
Elamispind
1062 m²
Krunt
Kirjeldus
This one-bedroom house is located in Assas, featuring a garden and garage. The property is in excellent condition with double glazing and no heating system. It is situated near the théâtre de verdure and has an energy class C rating of 142 kWh/m².year.
Energiaklass
142 kWh/m²/yrC
Class C — 142 kWh/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.