Müükhouse
Luxury House with Extensive Garden in Arles
432 000 €
2880 €/m²
6
Toad kokku
150 m²
Elamispind
4850 m²
Krunt
4850 m²
Aed
Kirjeldus
This six-bedroom house is set in a privileged countryside location, offering a peaceful and verdant environment. The property features a spacious living area, a modern kitchen with dining space, and a suite with en-suite bathroom on the ground floor. Additional amenities include a 28 m² garage, a 19 m² gym, and a 37 m² detached building with multiple uses.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
49 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
3 kmKeskkool
3 kmÜlikool
4 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
3 kmRestoran
3 kmKaubanduskeskus
12 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
3 kmArst
3 kmHaigla
3 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
3 kmPhoto Tour

bedroom
Luxury House with Extensive Garden in Arles
432 000 €
2880 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Propriétés-Privées.com
Viide: 444887.JLPO
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.