Müükhouse
3-bedroom house in Vila Nova de Gaia
1 250 000 €
3968 €/m²
3
Magamistoad
315 m²
Elamispind
315 m²
Krunt
Ehitusaasta2025
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool