Müükother
Property in Tondela
4 000 000 €
2078 €/m²
33
Vannitoad
1925 m²
Elamispind
603 m²
Krunt
Ehitusaasta1997
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
96 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
14 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
7 kmToidupood
6 kmRestoran
4 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus