Müükapartment
Luxury Flat with Véranda in Nantes
540 000 €
4426 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
122 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom flat offers a spacious and comfortable living environment within a well-maintained and elegant condominium. It features a bright living room of 27 m², a fully equipped kitchen with access to a veranda, a refined en-suite bathroom, and separate WC. Additional amenities include a loft, cellar, and a parking space, providing ample storage and convenience.
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.