Müükapartment
Luxury Flat with Terrace in Cannes
820 000 €
9213 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
89 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-room luxury flat, located in Cannes, features two bedrooms and four well-appointed rooms. The property includes modern amenities such as air-conditioning, double and triple glazing, and a private terrace. Additional features include a lift, concierge, and high-speed internet connectivity, with a focus on security and convenience.
Ehitusaasta1970
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.