Müükhouse
Luxury Flat with Private Garden in Villennes-sur-Seine
484 000 €
5628 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
86 m²
Elamispind
356 m²
Krunt
Kirjeldus
This luxury two-bedroom flat offers a generous living space and includes a private garden and garage. The property features an intercom system and is located in Villennes-sur-Seine. It benefits from reduced notary fees and a ten-year guarantee.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
32 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.