Müükapartment
Luxury Flat with Bay View in Montijo
696 900 €
3727 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
187 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom luxury flat is located on the first floor with a balcony offering views of the Tagus River. The open-space kitchen connects to the living room, and the property includes one parking space and a storage room. The building combines classic elegance with modern comfort, featuring high-quality finishes and an A+ energy certification.
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
16 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.