Müükapartment
3-room apartment in Matosinhos
625 900 €
4636 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
135 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
LähedalRand
4 kmKeskkond