Müükapartment
3-bedroom apartment in Funchal
640 000 €
5470 €/m²
3
Magamistoad
117 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
LähedalRand
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.