Müükapartment
3-bedroom apartment in Estepona
538 200 €
4561 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
118 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
96 kmHaridus
Lasteaed
10 kmÜlikool
34 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.