Müükhouse
Luxury Detached House with Sea View in Daimús
480 000 €
1616 €/m²
6
Toad kokku
6
Magamistoad
4
Vannitoad
297 m²
Elamispind
470 m²
Krunt
30 m²
Terrass
Kirjeldus
This six-bedroom, four-bathroom detached house is located in Daimús, close to the Costa Valenciana beaches and near Gandía. The property features a spacious 30 m² terrace with sea views, a private garden of approximately 340 m², and a large semi-basement of 130 m². It includes a private parking space and a modern garage.
Ehitusaasta1998
Energiaklass
241 kWh/m²/yrF
Class F — 241 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
48 kg CO²/m²/yrE
Class E — 48 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
63 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
Suurem tee
4 kmRaudtee

terrace patio
Luxury Detached House with Sea View in Daimús
480 000 €
1616 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
INMOBILIARIA DARMON
Viide: dar00859
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.