Müükapartment
Luxury Apartment with Original Ornaments in Lyon
1 295 000 €
5098 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
3
Vannitoad
254 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This seven-bedroom apartment, located in a late 19th-century bourgeois building in Lyon, features a double reception with a large south-facing living room, a dining room, and a semi-open kitchen. The property includes a master suite with en-suite bathroom, three additional bedrooms, a large bathroom, a reading/living room that could serve as a fifth bedroom, a pantry, a laundry room, and a guest W...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1
KüteGaas
Lisaomadused
Kamin
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: sothebysrealty-france.com
Energiatõhusus
Energiaklass
177 kWh/m²/yrD
Class D — 177 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
30 kg CO²/m²/yrD
Class D — 30 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
20 kmHaridus
LähedalRand
3 kmKeskkond

hallway entrance
Luxury Apartment with Original Ornaments in Lyon
1 295 000 €
5098 €/m²
Avaldaja
Lyon Sotheby's International Realty
Viide: 131972592
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 3. nov 2025 | 1 395 000 € | 5492 € / m² | Algne |
| 21. jaan 2026 | 1 295 000 € | 5098 € / m² | -7.2% |