Müükapartment
3-bedroom apartment in Estepona
753 000 €
5158 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
146 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
26 kmLennujaam
86 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
28 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
LähedalPhoto Tour