Müükhouse
Longère with Panoramic View in Étrépagny
132 000 €
2694 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
49 m²
Elamispind
1120 m²
Krunt
Kirjeldus
This longère offers one bedroom and one bathroom, along with a large living area and a cellar. The property features a 1120m² garden with panoramic valley views and no overlooking neighbours, situated in a quiet, green environment near Étrépagny.
Ehitusaasta1900
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
39 kmHaridus
Algkool
7 kmKeskkool
LähedalÜlikool
24 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
7 kmPank
LähedalTervishoid
Arst
5 kmHaigla
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
14 kmKeskkond

Longère with Panoramic View in Étrépagny
132 000 €
2694 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
iad France
Jean-Philippe Levin
Viide: 1955352
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. veebr 2026 | 137 000 € | 2283 € / m² | Algne |
| 12. mai 2026 | 132 000 € | 2694 € / m² | -3.6% |