Müükapartment
Loft Apartment with Terrace in Can Pastilla
559 000 €
8470 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
66 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom apartment is located on the third floor of a building with an elevator, offering east-facing orientation and abundant natural light. The loft-style layout provides approximately 66 m² of flexible space, with a private terrace connecting to the living area. The property is in good condition, featuring air conditioning, individual heating, and is situated in a sought-after area of P...
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
LähedalHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.