Müükapartment
Light-Filled Apartment with Terrace in Ghent
349 000 €
3116 €/m²
Keizervest 61, 9000 Gent
3
Magamistoad
1
Vannitoad
112 m²
Elamispind
5 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the sixth floor of a well-maintained building at Keizervest in Ghent. It features a spacious entrance hall leading to a bright living room with large windows, and a terrace at the back. The apartment is conveniently situated near the city centre, with easy access to public transport and local amenities.
SeisukordHea
Korrus6
Energiaklass
167 kWh/m²/yrB
Class B — 167 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Keizervest 61, 9000 Gent
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
700 m11 minLennujaam
53 km2.3hHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
400 m7 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
100 m1 minHaigla
1,2 km18 minVeterinaaria
700 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
2,1 km5 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
600 m10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.