Müükland
Large Land Plot with Constructible Area in Norville
418 000 €
67 €/m²
6200 m²
Elamispind
Kirjeldus
This land plot in Norville covers a total area of 6,159 m², with 3,335 m² designated as constructible, divided into three parcels. One parcel is already serviced, offering immediate development potential. The property includes an existing building with potential for rehabilitation or storage, and is ideally oriented with a southern border of agricultural land, located 5 minutes from a major road.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
106 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
31 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
5 kmHaigla
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
30 kmPhoto Tour

land plot

garden

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.