Müükhouse
Large House with Pool in Liffol-le-Grand
350 000 €
778 €/m²
15
Toad kokku
8
Magamistoad
3
Vannitoad
450 m²
Elamispind
1146 m²
Krunt
6
Parkimiskohad
Kirjeldus
This expansive 15-room house features 8 bedrooms, 4 toilets, and 3 bathrooms, with a total area of 450 m². The property includes a closed garden with a pool to renovate, 6-car garages, and a 1146 m² outdoor space. Situated in the heart of Liffol-le-Grand, it offers convenient access to local amenities such as markets, schools, and colleges.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
86 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
35 kmRaamatukogu
LähedalArst
9 kmHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
20 kmPhoto Tour

facade

living room

garden

staircase

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.