Müükhouse
Lake-View House in Veyrier-du-Lac
1 595 000 €
12 559 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
127 m²
Elamispind
691 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom house offers panoramic lake and mountain views. The property features a garden, terrace, and garage, situated in a quiet, residential area near Annecy. The house benefits from ample natural light and convenient access to local amenities.
Ehitusaasta1995
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com, etreproprio.com, maisonsetappartements.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
309 kWh/m²/yrE
Class E — 309 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
10 kg CO²/m²/yrB
Class B — 10 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
35 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Raudtee
5 kmPhoto Tour

Lake-View House in Veyrier-du-Lac
1 595 000 €
12 559 €/m²
Avaldaja
Caroli Immobilier
Viide: 132060109
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.