Müükapartment
Lake View Apartment in Sant'Arcangelo
85 000 €
773 €/m²
Via Baldami, Magione
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
110 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom apartment, located on the second floor of a four-unit building, offers approximately 150 m² of space. It features a living room, kitchen, two double bedrooms, a small bedroom, and a bathroom. The property includes a private garden and is situated in the centre of Sant'Arcangelo, with a view of Lake Trasimeno.
Ehitusaasta1980
SeisukordVäga hea
Korrus2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
9 km22 minRaudteejaam
12 km31 minLennujaam
27 km1.2hHaridus
Lasteaed
9 km23 minÜlikool
16 km42 minRaamatukogu
12 km31 minKaubandus ja teenused
Supermarket
6 km14 minToidupood
200 m2 minRestoran
200 m3 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
7 km18 minHaigla
10 km26 minVeterinaaria
8 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km11 minRand
900 m14 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.