For Saleapartment
4-room apartment in La Valette-Du-Var
€149,800
€2,081/m²
4
Total rooms
72 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbyAirport
13 kmEducation
NearbyShopping center
4 kmBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
NearbyHospital
NearbyVeterinary
4 kmLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
3 kmEnvironment
Major road
3 kmRailway tracks
NearbyPhoto Tour

facade

living room

kitchen

bedroom

living room